creation - photographed

I am not crazy. I just wanted to take some of my books for a walk.

23. února 2012 v 14:59 | Káč
I am not crazy. I just wanted to take some of my books for a walk. And I've picked 91 of them.

Před nedávnem jsem na blog.blog.cz četla, že se pořádá další kolo soutěže "Ukažte svůj blog a vyhrajte". Říkala jsem si, že je zbytečné se zúčastňovat, protože bych neměla nejmenší šanci. Pak mě ale něco napadlo. Můj blog je o knihách. Tak proč bych nemohla udělat nápis z knížek? Kam se hrabou všechny ty nápisy ve sněhu. Copak je Váš blog o sněhu, že děláte nápis ze sněhu? - Pardon, rozčiluje mě sníh spíš jako celek než vaše nápisy v něm :D


Naverbovala jsem mladší ségru a za slabou hodinku se nám podařilo vyklidit domácí knihovničku a přestěhovat všech na zahradu 91 knížek. Vzniklý nápis se může chlubit velikostí 2,10 x 9,80 m. A já můžu jenom doufat, že se náš výtvor bude porotě zamlouvat, protože ceny jsou vskutku lákavé - poukaz na 6 tisíc do internetového obchodu MALL.cz.

Myslím, že někteří z vás si již odvažují tipovat, jak bych využila poukaz. Ano, ano, pravděpodobně by to byla nějaká pořádná čtečka od Amazonu, na kterou si už pár týdnů brousím zuby :)

Obrázek jsem nahrála i na rajče, kde si při troše dobré vůle můžete prohlédnou i jednotlivé knihy, z kterých byl nápis vytvořen. A na druhém obrázku je vidět velikost v porovnání s náším záhonem, studnou a zahradním domkem.
 
 

Reklama