Vyhodnocení Vánoční soutěže

28. prosince 2012 v 21:26 | laurdes |  Měsíc Harryho Pottera
Těch 24 dní uteklo jako voda, všichni jsme si krásně zasoutěžili, trošku se pohádali, zase šťastně se usmířili a je mou /ne/milou povinností konečně se dobrat k vyhodnocení. Věřte mi, nebýt Anns a Fée nabylo by to hotové ani za týden, ale takhle bych měla moc černý svědomí. A jak to tedy proběhne? :)

Každý z výherců mi musí napsat pořadí, v kterém by si přál získat ceny. Bude to mít očíslované od jedničky do já-nevim-kolikátky. První z cen, která bude ještě dostupná v závislosti na jeho pořadí při vybírání se stává jeho výhrou..

Ceny jsme si představovali celé dnešní odpoledne, takže abych to shrnula, mám pro vás..:

2x tričko hnědé - velikost S
3x tričko černé - velikost S
1x DVD - HP 7, part 1 - trojdisková edice
1x DVD - HP 7, part 2 - trojdisková edice

A co ještě můžeme očekávat? Téměř na 100% by měly v následujících dnech dorazit dvě knížky - konkrétně Kouzlný svět Harryho Pottera a první díl v němčině. A co mám ještě "slíbeno"? .. tak další tři hry a další, tuším, dvě dvd.. takže na zcela definitivní seznam výherců si budete msuet počkat.

Samozřejmě upřednostněni ve výběru bude první pětice v tabulce. Tudíž své pořadníky výher mi na mail katerina.kilianova@gmail.com můžou začít posílat Anns, Ells, Fée, Mischa a Ronnie. V případě, stejného počtu bodů rozhoduje o tom, jak Vám bude cenově vyhověno čas odeslání mailu! Jop, a Fée je ve vybírání před Mischou a Ronnie, protože sice má stejný počet jako holky, ale zvorala jenom jednu otázku. Sice za pět bodů, ale jenom jednu.

Následují ve vybírání výherci miniher a mnou-z-nějakého-důvodu-obdarovaní. Těmi jsou jako nejlepší rýmovač - SkretulAngie, jako autor nejlepší rýmovačky Myšák a jako mnou-vybraná Colleen, která poslala sice jenom tři rýmovačky, zato všechny neuvěřitelně důmyslné. Dále pak VeEee jako nejlepší hádač v bleskosoutěži. Také posílejte své pořadníky na výše zmíněný mail.

To máme zatím devět obdarovaných. Ve vybírání následují další tři v pořadí - páté až osmé místo. Tudíž Kristie, Michiyo a Jiřka V. Jsem si vědomá toho, že Jiřka má stejný počet bodů jako SkretulAngie a Pim, ale SkretualAngie už je jednou mezi výherci a Pim je diskvalifikována za zkažení Brumbálovského hádacího dne.

Už mi zbývají jenom jeden jistý výherce. A tady jsem se rozhodla vybírat opět sama.. a věřte mi, nebylo to vůbec jednoduché. Je to Zazu, která začala hádat až o pět hádacích dní později a kdyby měla možnost získat těch deset bodů, mohla by směle konkurovat soutěžícím na prvních příčkách..

A vzhledem k tomu, že minimálně ještě dvě výhry sice nemám doma, ale měly by dorazit, na 99,9% se dalšími v řadě vybírajícími stávají jako největší smolař soutěže - Pim /promiň, musela jsem tě trošku napínat :D/ a Suši jako vrchní rádce, který zachránil nejeden průser.

Prvním náhradníkem alias "nejistým výhercem" je E_V_E, která sama upozornila na to, že jsem jí přiřkla více bodů, čímž se dostala o mnoho příček níž. Takže za čestnost. Dále pak následují již v pořadí - Hanča a kexinka, v případě vyzískání všech cen, s kterými počítám pak ještě bodově shodné duo Kajuše a Janka.

Tak abych to zopakovala a já sama si ujasnila, jestli jsem neodměnila někoho, koho jsem neměla :D ... tady je vybírací pořadí:

1) Anns
2) Ells
3) Fée
4) Mischa
4) Ronnie
6) SkretulAngie
7) Myšák
8) Colleen
9) VeEee
10) Kristie
11) Michiyo
12) Jiřka V.
13) Zazu

14) Pim
15) Suši

16) E_V_E
17) Hanča
17) kexinka
19) Kajuše
19) Janka

Upřímně doufám, že pro posledních 6 zmíněných soutěžících se mi podaří sehnat přislíbené ceny. V případě, že někdo se chce vzdát svého místa ve prospěch někoho jiného, protože mu stačí pouze čestné umístění, nechť to řekne. Určitě tím uděláte soutěžícím umístěným až po Vás radost (:D). A nakonec jsem Vás chtěla ještě požádat, jestli by nebyl problém v tom, abyste si zaplatili poštovný. Normálně odesílám všechno na sebe, vyjde mě to vždycky na 300 stovky, tak trošku zaskřípám zubama a dá se to. Ale posílat téměř dvacet balíčků, jistě chápete.. to je nejmíň tisícovka v prachu. Takže ještě to zkusím propočítat kolik by to na jednoho vycházelo, není to mnoho.. ale byla bych za tento drobný sponzorský dar velice vděčná :) .. nerada bych zchudla na poštovném.. ještě bych pak nemohla pořádat další soutěže, no fuj!

Tak doufám, že jsem Vám aspoň trošku udělala radost. A kdo nevyhrál, neskřípejte zubama.. za tři dny startuje další soutěž :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Colleen Colleen | Web | 28. prosince 2012 v 22:26 | Reagovat

Jéžiš, laurdes, teď jsi mě skoro dojala. Teda - skoro úplně. Já sama mám pocit, že na žádnou výhru nemám nárok - hádání jsem si podělala sama, protože jsem zbrklec a básničky, které jsem vytvořila byly dělané na rychlo a upřímně s nimi moc spokojená nejsem :-D
Ale děkuju moc, jsem nadšená, že jsi mě vybrala. Nadělím povánoční dárek synátorovi, který Harryho zbožňuje :-)
A soutěž za tři dny???!! Juchůůů!! :-D

2 Mischa Mischa | E-mail | 28. prosince 2012 v 22:31 | Reagovat

další soutěž??? WOW!! Btw asi se nám nepoštěstí, aby o5 byla nějaká taková??? Protože to bylo fkt úúúžasné :D

3 Kika Kika | E-mail | 28. prosince 2012 v 22:36 | Reagovat

Blahoželám výhercom!! :)
Tá súťaž bola ozaj zábava. už sa teším na ďalšiu. :)

4 Myšák Myšák | E-mail | 28. prosince 2012 v 23:45 | Reagovat

uděláš příští rok na vánoce to samé? Moc mě to bavilo, ale teď se zase budu muset zavrtat do učebnic takže nebudu mít čas... :(... ale kdyby to bylo zase někdy o svátcích nebo prázdninách tak by to šlo :)

5 E_V_E E_V_E | E-mail | Web | 29. prosince 2012 v 16:01 | Reagovat

Jeej, to je milé od teba 8)
Nechcela som nikoho ukrátiť o zaslúženú výhru len kvôli chybe v zapisovaní.
Takže aj ja ti mám poslať poradie cien alebo dostanem to čo ostane? Lebo som moc nepochopila to s tými náhradníkmi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.