Update #1

17. června 2012 v 0:40 | Káč
Ahoj!
Poprvé se Vám hlásím s nějakým informačním článkem. Mám toho spoustu na srdci, takže se do toho hned pustíme. Do příštího pátku mám pololetní zkoušky, ale pak to tady zase ožije. Do té doby prosím o trpělivost. A na co se můžete těšit? Je toho hodně. kromě velké spousty recenzí, které jsem ještě nestihla sepsat /Stříbrná židle, Dárek pro mistra kata, dvě zrcadla/ to bude především obří projekt na prázdniny, který vymyslela Syki, ale protože nám odjíždí fuč, nemůže ho zorganizovat sama. Tak jsem se toho chopila já, vymyslela pár změn a už brzo Vám ho představím. Druhá věc, na kterou se můžete těšit je nový layout, který mám přislíbený od nejlepší grafičky tohoto světa, od Freezy. Doufám, že se Vám bude líbit, alespoň stejně tak, jak se bude líbit mně. Na prázdniny toho plánuju ale podstatně víc, také bych se ráda zúčastnila projektu, který vymyslela Rodaw. Jmenuje se Týden s knížkou a je to taková vykecávačka, popřípadě Měsíční nej je taky moc pěkná akce. Ještě uvidím, jak bude čas, ale určitě se máte na co těšit. Také jsem byla v poslední době úspěšná u nakladatelství a recenzní výtisky se mi jenom hrnou. Mám tady pár nepřečtených restíků, ale všechno to napravím, slibuji. Právě díky našim milým nakladatelstvím se budu moci o prázdninách zúčastnit soutěže, takového Prázninového hopu, který pořádá - dnes již podruhé zmíněná - Rodaw. Hned jak nám skončí zkoušky, vrhnu se na Tanec s draky a hned jak těch 1200 stránek přelouskám, bude recenze. Už se hrozně těším, fakt, že jo :)

Už mám v hlavě takový top-to-read-list na prázky, takže se určitě můžete těšit na recenze spousty knížek. Chytám se na rereading Pána Prstenů, také se chci konečně dokopat ke Percy Jacksonovi, pak k velice lákavě vypadající knížce Tetovaný nebo k Přechodu od Justina Cronina. Dále se určitě dostane na knížky jako jsou - Inkarceron, Prostá pravda či novinky od Vondrušky, na které zatím nebyl čas. A abych nezapomněla, chystám se také na svojí první objednávku z Book Depositery - hádejte, co to bude? Ano, samozřejmě, Insurgent.

Takže si to shrneme. Před prázdninami by se ještě měl objevit nový layout a také "laurdesosykiiň" projekt, který se Vám určitě bude líbit. Také přidám recenze knih, která Vám už pekelně dlouho dlužím a k tomu Tanec. Úderem prázdnin to bude soutěž a zapojení se do videových kecánků u Rodaw. V průběhu prádnin se chystám pokořit čtecí rekord této planety, takže recenze budou lítat jako na běžícím páse a snad se vrhnu na toho Insurgenta. Přece jenom s knihami v angličtině moc zkušeností nemám.

Ještě jsem zapomněla, dneska jsem omylem vytvořila fb stánky tohoto blogu, takže pokud by se chtěl někdo přidat - https://www.facebook.com/pages/laurdes/285514814803531?ref=tn_tnmn - do práznin to tam bude mrtvý, ale pak se to snad zlepší. Kdo chce vyhrát jednu ze 3 knížek, může si zasoutěžit, odkaz je v záhlaví.

Držte mi palce na zkoušky a přečkejte, prosím, toto pro blog velice nepříznivé obddobí. Nezapomněla jsem na Vás.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kirma-lee kirma-lee | Web | 17. června 2012 v 9:35 | Reagovat

Tak to se hodně těším! Navíc tenhle dess je taky velmi pěkný, i tak se ale těším na nový... no zkrátka to budou změny :D

2 Anna Anna | 17. června 2012 v 20:28 | Reagovat

UŽ JSTE SLYŠELI O NOVÉ ÚPLNĚ BOŽÍ KNIZE SWEET EVIL? MÁTE TU MOŽNOST SI JI PŘEČÍST ZDE! http://speak-to-you-fantasy.blog.cz/rubrika/sweet-evil

3 Anna Anna | 17. června 2012 v 20:29 | Reagovat

[2]: Na book trailer můžeš kouknout tady:http://www.youtube.com/watch?v=lslJKxxUf7k&feature=relmfu

4 Gabriel Decay Gabriel Decay | Web | 18. června 2012 v 19:47 | Reagovat

jsem zvědav na ty recenze knih. Já teď momentálně čtu jednu od Darrena Shana Procesí mrtvých...super kniha

5 Katyu Katyu | Web | 19. června 2012 v 16:39 | Reagovat

Těšim se na nový dess a na ty recenze :) jinak, jsem z blogu fanfictions-stories.blog.cz a říkala si, že mi klidně překontroluješ ten příběh, který píšu, než ho zveřejním na blogu (je to jiný blog, osobní) tak se tě ptám, jestli bych ti ho teda mohla poslat:) neříkám, že by si mi to měla hned překontrolovat a přečist, máš toho, jak vidím, hodně, ale když se budeš nudit a mít trochu času, tak jestli by sis to teda nepřečetla :)

6 Katyu Katyu | Web | 20. června 2012 v 13:52 | Reagovat

Ahoj, poslala jsem ti teda ten příběh :) a ještě jednou teda děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.